У Києві відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «Пам’яті Янголів Спорту»

від | Чер 1, 2026 | Новини Клубу

У Києві відбувся відкритий турнір з кікбоксингу WAKO «Спортивний вечір “Пам’яті Янголів Спорту”», присвячений Дню міста Києва.

Це традиційний всеукраїнський турнір, покликаний вшанувати пам’ять українських спортсменів, тренерів та фахівців спортивної галузі, які загинули, захищаючи Україну.

Захід щороку організовує Федерація кікбоксингу України WAKO на чолі з президенткою Ольгою Павленко спільно з провідними спортивними клубами країни.

До участі в турнірі та церемонії нагородження переможців долучилися учасниці, ментори та партнери Business Woman Club.

Серед почесних гостей:

  • Ганна Крисюк – президентка Business Woman Club;
  • Юлія Скічко – членкиня Ради Business Woman Club та засновниця ГК «Алеф Строй»;
  • Вікторія Гончарук – засновниця спортивного клубу «Максимус»;
  • Галина Бишенко – засновниця медичної клініки «Столиця»;
  • Андрій Джуранович – ментор Business Woman Club, заступник Посла Чорногорії в Україні та перший секретар Посольства Чорногорії в Україні;
  • представники Офісу Омбудсмана України;
  • представники Міжнародного штабу допомоги українцям.

Турнір об’єднав спортсменів із різних регіонів України, які продемонстрували високий рівень майстерності, силу духу та відданість спорту.

Такі події не лише сприяють розвитку кікбоксингу в Україні, а й допомагають зберігати пам’ять про українських спортсменів і захисників, які віддали своє життя за свободу та незалежність держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ