Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк взяла участь у Nordic–Ukraine Summit у Копенгагені

від | Тра 12, 2026 | Новини Клубу

11 травня 2026 року у Копенгагені відбувся міжнародний саміт Nordic–Ukraine Summit, який об’єднав політиків, правозахисників, представників громадського сектору, аналітичних центрів та української діаспори з країн Північної Європи й України.

До участі у заході долучилася президентка Business Woman Club Ганна Крисюк.

Саміт став важливою платформою для обговорення міжнародної безпеки, підтримки України, гібридних загроз, прав людини та ролі громадянського суспільства у формуванні сталої міжнародної підтримки України в умовах війни.

Учасники заходу обговорили актуальні виклики, пов’язані з війною Росії проти України, безпековою ситуацією в Європі та розвитком міжнародної співпраці між Україною та країнами Північної Європи.

Nordic–Ukraine Summit об’єднав представників державного сектору, дипломатичної спільноти, міжнародних організацій та української діаспори навколо спільної мети — посилення підтримки України на міжнародному рівні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ