Членство в Business Woman Club

У Business Woman Club ми формуємо комфортне для спілкування та розвитку оточення потужних особистостей. Нам важливо, щоб кожний учасник поділяв місію та цінності нашої спільноти.

Ми розробили чітку процедуру приєднання нових кандидатів на основі низки принципових критеріїв. Це допомагає формувати спільноту близьких за духом людей і забезпечує максимально комфортне приєднання до клубу кожного нового учасника.

Для кого створений Business Woman Club

Засновник і президент BW Club Ганна Крисюк розповідає, що це за клуб, кого він об'єднує, які критерії та формати членства, і що ця спільнота дає своїм учасникам.

Відтворити відео

Критерії членства Business Woman Club

«Місія клубу – зміна філософії мислення людей у суспільстві через довіру, самоосвіту, знання, розвиток та гармонію з природою. Ми плануємо висадити 100 мільйонів дерев!»

Цінності клубу

#Професіоналізм

Ми дбаємо про професійне зростання членів клубу!

#Відповідальність

Ми несемо відповідальність за якість роботи і дотримання корпоративних норм, за виконання своїх зобов'язань!

#Розвиток

Розвиваючи бізнес учасників клубу, ми вселяємо в них впевненість і робимо внесок в успішний розвиток України!

#Репутація

В конкурентній боротьбі на ринку перемагає той, хто будує чесний бізнес. Для нас репутація членів клубу на першому місці!

#Відкритість

Ми відкрито інформуємо про важливі питання розвитку нашого клубу, створюючи основу для взаєморозуміння та ефективної співпраці!

Алгоритм приєднання нового члена клубу

Заповнення анкети

За допомогою анкети клуб перевіряє потенційного кандидата на відповідність критеріям членства: вік, досвід, оборот компанії, репутація, відповідність цінностям та місії клубу.

Зустріч із засновником клубу

Якщо анкета відповідає критеріям, то з кандидатом зв'язується адміністратор клубу й запрошує на зустріч-знайомство із засновником клубу. Кандидування 2 місяці – за цей час кандидат детально ознайомлюється з життям клубу та його учасниками, бере участь у заходах клубу.

Статус учасниці клубу

Після кандидування кандидат підтверджує своє бажання приєднатися, сплачує членський внесок та підписує Етичний кодекс. Новий учасник отримує доступ до всіх ресурсів клубу та стає активним діячем спільноти.

Що дає клубна карта

Вступний внесок:

1 300 євро в рік

Членство в клубі – це:

Додаткові формати членства

Членами клубу можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію клубу.

Асоційований член клубу

Впливова і успішна жінка з соціальної сфери, міжнародної політики та дипломатії, яка поділяє місію та цінності клубу, підписала Етичний кодекс та отримала статус асоційованого члена клубу.

Партнер клубу

Компанії, публічні установи та організації, які поділяють місію та цінності клубу, готові дотримуватись правил клубу, підписали Етичний кодекс та отримали статус офіційного партнера клубу.

Business Woman Club

+38 050 663 01 32

info.businesswomanclub@gmail.com