Життя Business Woman Club

Клуб — це насичений календар заходів і платформа для спілкування й розвитку кожного учасника, співпраця між потужними особистостями та їхніми компаніями.

У клубі створені всі умови, щоб кожний учасник міг поділитись досвідом, знаннями та енергією для розвитку спільноти, а також використати колективний ресурс клубу для реалізації власних цілей.

Головні формати клубу

Business Woman Club

Загальні зустрічі учасниць клубу

Щомісячні зустрічі усіх учасниць клубу, або їх делегатів, щоб вирішити кейси учасників групи через обмін ідеями, реальним життєвим і бізнесовим досвідом.

Лобістський пул 24/7

Індивідуальна підтримка та вирішення запитів учасниць клубу, закритий чат для оперативного вирішення проблем, обміну контактами, рекомендаціями, допомога і сприяння від інших учасниць клубу.

Business Woman Club

Зустрічі з топ-спікерами країни та світу

Живе спілкування з провідними бізнесменами, економістами, футурологами, мислителями, політиками й експертами зі сфер, які цікавлять клуб.

Business Woman Club

Панельні дискусії

Організація та модерування панельних дискусій на актуальні теми сьогодення чи тематичні запити учасниць клубу із запрошеними гостями.

Business Woman Club

Освітні та бізнес воркшопи

Освітні заходи від найкращих практиків і експертів, клуб іноземних мов, жіноча школа менторів, школа краси та здоров'я, майстер-класи із побудови мережі зв'язків та риторики.

VIP-вечері за інтересами

Клубні вечері на 6-8 осіб, щоб комфортно, поступово інтегрувати нових учасниць клубу, ближче познайомитись, дізнатися про спільні інтереси й можливості для співпраці.

Міжнародні бізнес-тури

Поїздки учасниць BW Club у світові бізнес-центри, щоб познайомитись, укласти контракти, підписати договори, вивчити найкращі бізнес-практики інших країн.

Як стати учасницею клубу

Перед тим, як стати частиною нашої спільноти, кожний кандидат проходить відбір. Перший етап — це заповнення анкети. Відтак адміністратор клубу зв'язується з кандидатами, які відповідають критеріям членства, щоб узгодити подальші кроки.

Як стати партнером клубу

Членами клубу можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з компаніями та організаціями, які поділяють цінності та місію клубу. Компанії та організації, які підписали Етичний кодекс отримують статус партнера клубу.

Бренд-проекти клубу

Щорічна Міжнародна жіноча премія «WOMAN-2020»

*За версією журналу Business Woman

Номінації:

Щорічний Міжнародний жіночий бізнес-форум «Business Woman»

*З ініціативи журналу Business Woman

Тема 2020: Роль жінки у вирішенні глобальних викликів

Медіа-центр Business Woman Club

За 6 років існування міжнародний глянцевий журнал BusinessWoman сформував навколо себе окрему екосистему для креативу, творчості, розвитку та самореалізації. У 2019 році BW отримав нагороду «Золотий символ якості» та став першим українським глянцем, який пройшов акредитацію у Європейському парламенті.

Міжнародний глянцевий журнал Business Woman

Журнал BusinessWoman багаторазово виступав партнером десятка міжнародних бізнес-проектів та форумів, сотні раз інформаційним партнером бізнес-заходів за участю всесвітньо відомих фінансових гуру. У своїй редакційній політиці журнал бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності.

Основні рубрики

Business Woman Club

+38 050 663 01 32

info.businesswomanclub@gmail.com